هواپیمای A350

کلاس جدید A350 ویرجین یک انتخاب عالی برای گروه های VIP است که به نیویورک پرواز می کنند. پیکربندی بلیط هواپیما   در این کابین 1-2-1 است که همه صندلی ها به طور کامل در راهرو قابل دسترسی هستند و دارای صفحه های حریم خصوصی هستند. این صندلی مجلل 20 اینچ عرض، 44 ​​اینچ زمین دارد و روی یک تخت تخت 82 اینچی تکیه داده است. یک ویژگی جدید در اینجا برنامه ای است که در آن می توانید غذا و نوشیدنی را به صورت درخواستی سفارش دهید که مستقیماً روی صندلی شما سرو می شود. و برای گروه های کوچکی که به دنبال معاشرت در داخل هواپیما هستند، بار زیر شیروانی مکانی آرام و راحت برای اجتماع ارائه می دهد.

نکته برجسته دیگر، فناوری ارتقا یافته در تمام کابین ها است. به صفحه نمایش هایی با وضوح بالا فکر کنید که کیفیت  بلیط هواپیما تهران مشهد  تصویر بسیار خوب و تنوع عالی از فیلم ها و برنامه ها را در سیستم سرگرمی داخل پرواز ارائه می دهند. این را می توان از طریق تلفن شما نیز با جفت شدن با بلوتوث کنترل کرد. و اگر نیاز به شارژ گوشی خود دارید، نقاط شارژ USB نیز وجود دارد. به‌عنوان یک «بازیگر هوانوردی» که به خود اعتراف می‌کند، به‌ویژه از ویژگی جدید دوربین عقب و دوربین جلو در قسمت زیرین هواپیما لذت بردم. عالی برای تماشا، در هنگام برخاستن و فرود

از تجربه من در پرواز با هواپیمای A350 ویرجین آتلانتیک، واضح است که این شرکت هواپیمایی توجه زیادی به تجربه مشتری کرده است و من واقعاً فکر می‌کنم این یک انتخاب عالی برای گروه‌هایی است که به نیویورک سفر می‌کنند.