«مورگان فریمن» وزیر امور خارجه آمریکا می‌شود

«مورگان فریمن» وزیر امور خارجه آمریکا می‌شود

سریال «شیر ماده» بر اساس یک برنامه واقعی سازمان جاسوسی و اطلاعاتی سیا ساخته شده است و درباره شخصیتی به نام «کروز مانوئلوس» یک تفنگدار دریایی جوان خشن اما پرشور است که با پیوستن به تیم شیرهای سیا برای کمک به سرنگونی یک سازمان تروریستی استخدام می شود.

از دیگر این فیلم می‌توان «زو سالدانا»، «جیل واگنر»، «دیو آنابل»، «لامانیکا گارت»، «جیمز جردن» و «آستین هبرت» اشاره کرد و طبق اعلام پیشین، « » علاوه بر تهیه کنندگی اجرایی در این سریال نیز مقابل دوربین خواهد رفت.

« » در این سریال در نقش «ادوین مولینز»، وزیر امور خارجه ایالات متحده را بازی خواهد کرد. جالب اینجاست که این اولین بار نیست که «فریمن» نقش یکی از اعضای بلندپایه دولت ایالات متحده را بازی می کند و پیش از این در فیلم «تاثیر عمیق» نقش رئیس‌جمهور آمریکا و در فیلم «المپوس سقوط کرده» نقش رئیس مجلس را ایفا کرده است. او در دنباله این فیلم با عنوان «لندن سقوط کرده است» معاون رئیس جمهور شد و در فیلم سوم «فرشته سقوط کرده است» هم در نقش رئیس جمهور ظاهر شد. فریمن همچنین نقش مدیر سیا را در فیلم اقتباسی ساخته «تام کلنسی» با عنوان «مجموع همه ترس‌ها» ایفا کرد و در سریال «خانم وزیر» محصول شبکه سی بی اس نیز در نقش رئیس دیوان عالی آمریکا بازی کرده است.

«مورگان فریمن» وزیر امور خارجه آمریکا می‌شود

«مورگان فریمن» یکی از نمادین‌ترین بازیگران نسل خود است که در طول دوران حرفه‌ای پنج نامزدی جایزه اسکار را برای فیلم‌های «مهارت شهرنشینی»، «راننده خانم دیزی»، «رستگاری در شاوشنک»، «عزیز میلیون دلاری» و «محکوم» دریافت کرده است. او برای بازی در فیلم «عزیز میلیون دلاری» ساخته «کلینت ایستوود»، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. «فریمن» همچنین نامزدی گلدن گلوب را برای همه این فیلم‌ها دریافت کرد و برای «رانندگی خانم دیزی» برنده گلدن گلوب شده است.

این بازیگر ۸۵ ساله همچنین سه بار نامزد جایزه امی شده است که آخرین بار برای بهترین بازیگر مهمان در سریال کمدی برای «روش کومینسکی» محصول نتفلیکس رقم خورده است.