مهدی کوشکی به رسوایی جدید واکنش نشان داد| حیرت مهدی کوشکی

مهدی کوشکی به رسوایی جدید واکنش نشان داد| حیرت مهدی کوشکی

مهدی کوشکی بازیگر تئاتر و سینما در کارزار متهم به سواستفاده و آزار جنسی شده بود به دلیل انتشار این خبر توسط و شبنم فرجادجو به همراه دیگر بازیگر متهم به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرد که در نهایت با رد شکایت ترانه علیدوستی و شبنم فرجادجو مواجه شد.

حالا درست پس از چند روز از این اتفاق مهدی کوشکی در صفحه اینستاگرام خود بدون توجه به اتفاقات و حواشی ایجاد شده تصویری از خود با پست «جهان حیرت آوریست» منتشر کرده است!

مهدی کوشکی به رسوایی جدید واکنش نشان داد| حیرت مهدی کوشکی

زندگی شخصی مهدی کوشکی

مهدی کوشکی متولد 1359 در خرم‌آباد، نمایشنامه نویس، کارگردان، بازیگر تئاتر و بازیگر سینمای ایران است. مهدی کوشکی فارغ التحصیل رشته نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشکده سینما ـ تئاتر دانشگاه هنر است. مهدی کوشکی فعالیت اصلی اش در تئاتر شکل گرفت. وی با بازی در فیلم سینمایی لانتوری وارد سینما شد.

مهدی کوشکی

ازدواج و طلاق مهدی کوشکی:
مهدی کوشکی با صحرا فتحی (صحرا فتحی متولد فروردین 1361 در آبادان، بازیگر است) ازدواج کرد و صاحب یک پسر بنام آرسام می باشد.

مهدی کوشکی و صحرا فتحی به دلیل عدم تفاهم از یکدیگر جدا شدند.

مهدی کوشکی

ازدواج دوم و طلاق مهدی کوشکی:

مهدی کوشکی در اسفند 1398 با انتشار عکس دونفره خود با ریحانه پارسا ( متولد 1377 بازیگر) که 18 سال اختلاف سنی دارند خبر ازدواج خود را رسانه ای کردند.

از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت ریحانه پارسا ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است. او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. که خبر از طلاق و جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا دارد.

مهدی کوشکی به رسوایی جدید واکنش نشان داد| حیرت مهدی کوشکی

فیلم‌شناسی مهدی کوشکی:
سینما:
مورچه خوار (شاهد احمدلو ۱۳۹۸ )
بی سر (کاوه سجادی حسینی ۱۳۹۸ )
دابلند (ابراهیم ابراهیمیان ۱۳۹۸ )
مسخره باز ( همایون غنی‌زاده ۱۳۹۷ )
شاه کُش ( وحید امیرخانی ۱۳۹۶ )
فروشنده (اصغر فرهادی ۱۳۹۵ )
پدیده ( علی احمدزاده ۱۳۹۴)
لانتوری (رضا درمیشیان ۱۳۹۴)
مهمونی کامی (علی احمدزاده ۱۳۹۲ )
نمایش خانگی:
– کرگدن (کیارش اسدی زاده ۱۳۹۷)
– دل (منوچهر هادی ۱۳۹۷)