شش بازیگر مشهور ایرانی که کسی مطلقا از آن‌ها خبر ندارد

  شش بازیگر مشهور ایرانی که کسی مطلقا از آن‌ها خبر ندارد

روزهای اخیر و هفته‌هایی که گذشته، ایام عادی نبودند. نسبت میان و مردم کلا عوض شد و شاید هیچ‌وقت جهانی که میان افراد مشهور و مردم عادی بود به آن ایام قبل این روزها برنگردد. ما بسیاری از سلبریتی‌ها و خصوصا را در موقعیتی تازه دیدیم. این مطلب اما درباره کسانی‌ست هیچ ظهوری نداشتند و اصلا مشخص نیست این روزها و این هفته‌ها در چه وضعیتی هستند.

لیلا حاتمی

1

در سال‌های اخیر بیشتر حاشیه‌ای که برای لیلا حاتمی ایجاد شد، مربوط به فیلم «قاتل و وحشی» حمید نعمت‌الله بوده است، فیلمی که تعداد محدودی از منتقدان سینما دیده‌اند و می‌گویند فراتر از استانداردهای سینمای ایران است به دلیل آن چه که مساله «حجاب» عنوان شده، توقیف است، هر از چند گاهی خبری از رفع توقیف این فیلم می‌آید و اما عملا اتفاقی نمی‌افتد. حاتمی البته سریال پر حاشیه شبکه مخفی زنان را در نمایش خانگی در حال پخش دارد، اما از خودش هیچ خبری نیست، اصلا انگار چنین کسی نبوده و نیست. او و حمید نعمت‌الله تصمیم گرفته‌اند در سکوت مطلق روزگار بگذرانند.

سیامک انصاری

2

نقش اصلی شبکه مخفی زنان را سیامک انصاری در نقش میرزا محمودخان زنبورکچی بر عهده دارد که انصافا انصاری در این کاراکتر بسیار قدرتمند ظاهر شده. اما اگر بخواهیم درباره شخصیت حقیقی سیامک انصاری حرف بزنیم در ابتدا باید اکانت توئیتری فعالش اشاره کنیم که در این ماه‌های اخیر در سکوت مطلق فرو رفته، هیچ چیزی انگار برای توئیت زدن نداشته و همین رویه باعث شده که فالوورهای انصاری نسبت به شرایط او نگران باشند، او کجاست؟ چه می‌کند؟ کسی می‌داند؟

جواد عزتی

3

جواد عزتی بازیگر کم‌حاشیه و البته که یکی از پول‌سازترین‌های این حرفه است. اخیرا شایعه جدایی جواد عزتی از همسرش در فضای مجازی بر سر زبان هاست و اما جواد عزتی ومه‌لقا باقری در رابطه با این خبر هیچ واکنشی را نشان نداده‌اند. عزتی تاکنون چندین جایزه دریافت کرده و سه بار نامزد دریافت جایزهٔ سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده‌ است. اما مدتی است از او خبری نیست و در سکوت مطلق به سر می‌برد و جواد به مانند رفقایی چون محمدحسین مهدویان، ترجیح داده درباره هیچ‌چیز حرفی نزد، نه زندگی خصوصی‌اش و نه زندگی اجتماعی و…

رضا عطاران

4

اخیرا خبر رسیده که نزدیک به ۳۰ فیلم با اتمام مرحله فیلمبرداری، از آمادگی کامل برای حضور در جشنواره فیلم فجر امسال برخوردار هستند و در نتیجه فیلم‌های زیادی به دفتر جشنواره رسیده و نام‌های مهمی در آن حضور خواهند داشت که از پررنگ‌ترین آن‌ها می‌توان به رضا عطاران اشاره کرد، احتمالا همان پروژه کمدی کیانوش عیاری. در هر صورت زندگی برای عطاران به همان شکل گذشته ادامه دارد و درباره او دچار بی‌خبری نیستیم و حداقل می‌دانیم تندرست است و مشغول به کار است که الحمدالله.

رامبد جوان

5

رامبد جوان با سفر کردن به کشور کانادا برای به دنیا اوردن فرزندش باعث شد که برای او جنجال ها و حواشی بسیاری به وجود بیاید و این شایعات تا جایی ادامه داشت که برخی گفتند جوان دیگر قصد بازگشت به کشور را ندارد که با ساخت فصل هفتم خندوانه این شایعات پایان یافت و اخیرا نیز کاربران شبکه های اجتماعی عکس رامبد جوان را به عنوان گمشده انتشار دادند، مثال پرسیدن که رامبدجوان کجاست؟ چنین نوشتن که متاسفانه یک ماهی است که این فرد گم شده و هیچ اثری از آن در دسترس نیست اگر او را دیدی و اطلاعاتی از او پیدا کردید حتما خبر بدهید یک خانواده را از نگرانی در بیاورید.

محمدرضا شریفی‌نیا

6

آن برنامه‌ریز و عکاس و دستیار کارگردان و آن بازیگر محبوب ازدواج به سبک ایرانی و پایان‌نامه و آدم برفی، آن که در هنرش سنگ تمام گذاشت و در اخراجی‌های یک و دو و سه نقش حاجی گرینوف را به یادگار گذاشت. محمدرضا شریفی‌نیا! یکی از کاربران در توئیتی درباره او نوشت: این حکایت بیاوریم تا شاید روزی پرده از راز بیرون افتد و حقیقت آشکار شود! آورده‌اند که روزی مولانا عبدی را گفتند که: «به نظر شما چرا نقش حاجی گرینوف در اخراجی‌ها، این قدر خوب از آب درآمده است؟! پس مولانا عبدی پاسخ داد: «آقای شریفی نیا کار سختی در ایفای این نقش نداشت!!! پس همگان معتجب شدند که چطور؟! فرمود: «شریفی نیا در آن فیلم خودش را بازی کرده است!!»