سایز انگشتر زنانه در خرید مهم است؟

اندازه حلقه شما دو چیز متفاوت دارد: اندازه بند، که بر روی کدام یک از انگشتان شما قرار می گیرد، و عرض مقطع انگشتر، که بر میزان “وزن” بودن آن در دست شما تأثیر می گذارد.

اندازه بند آسان است – هر جواهرفروشی خوشحال خواهد شد که انگشتان شما را برای شما اندازه بگیرد، بنابراین تنها چیزی که باید بدانید این است که کدام انگشت را می خواهید با انگشتر تزئین کنید. (همه آنها در حال بازی هستند – صورتی و وسط رایج ترین انتخاب ها برای حلقه های تزئینی هستند، اما اگر در انتخاب سبک خود هوشمندانه عمل کنید، می توانید حتی با انگشتر انگشت شست نیز استفاده کنید).

اگر به صورت آنلاین خرید می‌کنید، می‌توانید نوارهای اندازه‌گیری چاپ‌شده یا راهنمای نحوه اندازه‌گیری انگشت خود را با نخ پیدا کنید. فقط مطمئن شوید که دستورالعمل‌ها را دقیقاً در مورد کدام قسمت انگشت خود برای اندازه‌گیری رعایت کرده‌اید، و از یکی از دوستان یا اعضای خانواده بخواهید که اندازه‌گیری خود را (بدون نگاه کردن به اعداد شما) به عنوان یک بررسی متقاطع کور انجام دهند. شما نمی خواهید با تنظیم کردن باندها سر و کار داشته باشید. ممکن است، اما گران است.

تا آنجا که ضخامت انگشتر بیشتر می شود، بیشتر یک انتخاب هنری است (ممکن است برای مردانی که انگشتان بسیار کوتاه و مفصلی دارند نیز مسائل عملی وجود داشته باشد، اما به طور کلی شما چیزی به قدری گسترده که مانع از آن شود، نمی خرید. یک مفصل از خم شدن).

حلقه‌های پهن‌تر با مقطع بلند معمولاً «مردانه‌تر» تلقی می‌شوند، اما به نظر می‌رسند که شما می‌خواهید خودنمایی کنید. به طور کلی، حداقل یک یا دو میلی متر بین لبه بالایی حلقه و بند انگشت بالای آن می خواهید. هنگامی که در آن پنجره قرار گرفتید، فقط این سوال مطرح می شود که آیا یک حلقه بزرگ و زیبا می خواهید یا یک حلقه ظریف و ظریف.

مرحله 3: نوع انگشتر زنانه خود را انتخاب کنید – مروری بر فلزات حلقه

این می تواند پیچیده شود.

در ابتدایی ترین انتخاب انگشتر زنانه (مثلاً یک گروه عروسی) شما یک فلز طلا را انتخاب می کنید که کل حلقه را تشکیل می دهد. و این هنوز گزینه های زیادی است!

ساخته شده از نقره و برلیان استرلینگ جامد – دارای لهجه‌های طلای 18 عیار – تکمیل شده با 54 الماس، متشکل از الماس‌های 3.34 قیراط – ارتفاع 35 میلی‌متر / عرض 30 میلی‌متر – طراحی و ساخته شده  در این زمینه با هاتف ساعتچی تماس بگیرید.

سلطان تمام جواهرات – سازنده امپراتوری ها – طلا حرف اول و آخر را در ذهن بسیاری از مردم می زند.

این روزها تنها یکی از گزینه های بسیار خوب است، اما نمی توان منکر قدرت فرهنگی آن شد.

جواهرات به طور کلی طلا را در سه رنگ طلایی، طلای سفید و رزگلد می فروشند. طلای خالص مایل به زرد است، طلای سفید با فلزی سفید مانند نیکل یا منگنز آلیاژ می‌شود تا رنگ نقره‌ای به آن بدهد، و رز سرد با مس برای رنگ مایل به قرمز آلیاژ می‌شود.

جواهرات طلا با ارزش قیراط فروخته می شود (گاهی اوقات به اشتباه به عنوان قیراط نوشته می شود ، که از نظر فنی استاندارد اندازه گیری جرم سنگ های قیمتی است). خلوص عیار (k) برابر 24 برابر جرم طلای خالص در فلز تقسیم بر جرم کل فلز اندازه گیری می شود.

اصولاً اگر عدد جلوی نماد k را بخوانید و آن را بر 24 تقسیم کنید، درصد فلزی را که طلای خالص و دست نخورده است به شما نشان می دهد.

بنابراین، 24k-gold خالص و 100٪ طلا است (یا از نظر فنی تر، حدود 99.9٪ طلا یا بالاتر، زیرا حتی سخت ترین استانداردها نیز کمی تقلب را مجاز می کنند).

از سوی دیگر، طلای 18 عیار تنها حدود 75 درصد طلا است که با 25 درصد فلزات دیگر مخلوط شده است، زیرا 18/24 = 0.75 است.

دلایل ریاضیات ناجور، تاریخی، طولانی و تا حد زیادی برای اکثر مردان بی ربط است. آنچه شما باید بدانید این است: 24k خالص ترین طلا است و از آنجا به بعد خالص تر می شود.

مزایای طلای خالص، بدون ترتیب خاصی، این است که می دانید قیمت آن بیشتر است، وزن آن بیشتر است و احتمال کمتری وجود دارد که فلزی مانند نیکل آلرژی زا باشد. از نظر زیبایی شناختی، ساختن یک آلیاژ 50/50 (طلای 12 عیار) آسان است که در سطح سطح ظاهری واقعی داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به هاتف ساعتچی مراجعه نمایید