بازیگر سریال «بی‌همگان»: مخاطبان نقش‌های منفی را بیشتر به خاطر می‌سپارند

بازیگر سریال «بی‌همگان»: مخاطبان نقش‌های منفی را بیشتر به خاطر می‌سپارند

وحید اسمی‌خانی نقش نوید در سریال « » در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: این نقش حضور فیزیکی پررنگی در کار نداشت اما با وجود داشتن چند سکانس، خیلی مسائل را به طور کلیدی مطرح می‌کرد و این نقش، در اثر مشخص می‌کرد چه کسی خیانت می‌کند و یا قصه به سود چه کسی پیش می‌رود.

وی گفت: از اواسط کار که فیلمبرداری نقش نوید آغاز شد به پروژه معرفی شدم و با توجه به گریم و شرایط ویژه، من را برای بازی در این کار انتخاب کردند.

این بازیگر سینما و تلویزیون تاکید کرد: نقش مثبت سریال را مردم بیشتر دوست دارند اما نقش‌های منفی بیشتر دیده می‌شود. مردم بازخورد بیشتری به من در خیابان نسبت به این نقش منفی داشتند.

اسمی خانی توضیح داد: این سریال گروه کارگردانی بسیار کاربلدی داشت و تلخ‌ترین اتفاق این سریال از دست دادن زهره فکورصبور همکار خوبمان بود که این اتفاق از لحاظ روحی ضربه سنگینی به پروژه زد و در نهایت کمند امیرسلیمانی به این پروژه اضافه شد. جابجایی این دو بازیگر در دیده شدن سریال اثر داشت و این اتفاق مرا به یاد از دست دادن پوپک گلدره در سال‌های بسیار دور انداخت.

بازیگر سریال «بی‌همگان»: مخاطبان نقش‌های منفی را بیشتر به خاطر می‌سپارند

وی گفت: نقش نوید در سریال «بی‌همگان»، جزو نخستین تجربه‌هایی بود که می‌خواستم نقش منفی را در جایگاهی مثبت ایفا کنم. نوید بابت پول هر کاری را انجام می‌داد و مورد تایید همه اعضای کارخانه بود و این امر بر پیچیدگی‌های نقش می‌افزود.

سریال «بی‌همگان» در ژانر درام به کارگردانی بهرنگ توفیقی، تهیه‌کنندگی مهران مهام و نویسندگی علیرضا کاظمی‌پور و سعید جلالی، با محوریت خانواده و چالش‌های گروه سنی جوان از ۶ مهر تا ۲۳ آبان از شبکه سه سیما به نمایش درآمد.

«بی‌همگان» درباره دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند و مسائلی سر راهشان قرار دارد. این مجموعه تلویزیونی همچنین به مباحثی همچون عدالتخواهی و واکاوی اصلِ ۴۴ قانون اساسی پرداخت. «بی‌همگان» پربازدیدترین مجموعه تلویزیونی مهر و آبان امسال در سرویس اینترنتی تلوبیون شد.

مهدی سلطانی سروستانی، میترا رفیع، سمیرا حسن‌پور، محمد صادقی، کاوه خداشناس، کاظم هژیرآزاد، سپند امیرسلیمانی، نسرین بابایی، جلیل فرجاد، زنده یاد زهره فکورصبور از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «بی‌همگان» نقش‌آفرینی کرده‌اند. اوایل تیر امسال کمند امیرسلیمانی جایگزین زنده‌یاد زهره فکور صبور در این سریال شد