ژست جنجال برانگیز لوکادیا در خانه باورنکردنی اش در تهران

ژست جنجال برانگیز لوکادیا در خانه باورنکردنی اش در تهران

سانه های داخلی ادعا کردند ستاره تیم از زندگی در هتل خسته شده و درخواست آپارتمان شخصی از مسئولان باشگاه کرده است.

البته این در حالی ست که همسر به همراه فرزندان اش برخلاف صحبت های اولیه اش در خارج از کشور زندگی می کند و ظاهرا هم قصد بازگشت به ایران را ندارد.

ژست جنجال برانگیز لوکادیا در خانه باورنکردنی اش در تهران

در همین خصوص لوکادیا ساعاتی پیش تصویر جدیدی از خودش را در یک خانه منتشر کرده که گویا پاسخ او برای این حواشی به وجود آمده باشد.

او در حالی در این تصویر در حال سلفی گرفتن از خودش است، که نمای بیرونی خانه نشان می دهد که او در یک برج لاکچری در تهران سکونت دارد.

اما با این اوصاف هنوز نمی توان صحت خانه دار شدن این بازیکن هلندی را تایید کرد. چرا که می تواند فقط نمایی از محل زندگی اش در یک هتل لوکس باشد.

همسر ستاره پرسپولیس قید زندگی در ایران را زد

به گزارش خبر ورزشی، یورگن لوکادیا در حالی از باشگاه درخواست آپارتمان مسکونی کرده که همسرش برنامه ای برای زندگی در ایران ندارد!

لطفاً تعجب نکنید! خود یورگن لوکادیا که اصولا بازیکن کم حرفی است بلافاصله پس از انتقال به پرسپولیس در اولین مصاحبه‌اش گفت: «اول از همه راجع به هوا بگویم که خیلی شبیه اسپانیا است. من در اسپانیا خانه دارم و با خانواده‌ام آنجا زندگی می کردیم و فرزندانم هم آنجا به مدرسه می‌روند.

اسپانیا هم هوا در این موقع از سال گرم است و می‌توانم بگویم که هوای ایران شبیه آنجاست. با این تفاوت که آنجا ساحل‌های زیادی دارد.

همسر من لبنانی است و زندگی در ایران برای او هم تا حد زیادی جدید و ناشناخته است. ولی من واقعا هیچ ایده‌ای درباره زندگی در ایران نداشتم. زندگی در اینجا برای خانواده‌ام یک تجربه آموزنده است.»

بنابراین و به خاطر مدرسه بچه‌ها، همسر لبنانی مهاجم هلندی فعلاً برنامه‌ای برای زندگی در تهران ندارد.