چهره واقعی مادر تسو سریال جومونگ +تصاویر

چهره واقعی مادر تسو سریال جومونگ +تصاویر

بیوگرافی کیون می ری : این (به کره‌ای:견미리 به انگلیسی: Kyeon Mi-ri) بازیگر و خواننده اهل کره جنوبی متولد ۲۷ ژانویه ۱۹۶۵در سئول است. او به دلیل بازی در نقش ملکه ون هو در مجموعه تلویزیونی افسانه جومونگ شناخته شد.

همچنین به خاطر نقش خود در سریال جواهری در قصر در نقش ضد قهرمان اصلی فیلم بانو چویی معروف است و در سریال ایسان در نقش بانوهای گیونگ (مادر ایسان) ظاهر شده است.

بیوگرافی کیون می ری

کیون می ری، بازیگر، مدل و خواننده کره‌ای است که به زبان‌های کره‌ای، انگلیسی و ژاپنی تسلط دارد و فارغ‌التحصیل موسیقی از دبیرستان هنرهای سنتی است و تحصیلات خود را در در رشته باله در دانشگاه سجونگ نیمه کاره رها کرده اما تخصص زیادی در رقص کلاسیک و رقص باله دارد و بازی در تلویزیون کره را از سال ۱۹۸۴ آغاز کرده‌است.

وی که با نام مستعار گیونگ یانگ، مشهور است، سرگرمی اش شناست ،۱۵۹ سانتی‌متر قد و ۴۵ کیلوگرم وزن دارد و اجرای موفق او در مجموعه جواهری در قصر شهرت و محبوبیت فراوانی را در کشورهای شرق آسیا و جنوب شرق آسیا از جمله ژاپن، هنگ کنگ، چین، ویتنام، فیلیپین و سنگاپور برای او به همراه داشت.

همسر سابق کیون می ری، ایم یانگ گیو هم بازیگر بود. او در سال ۱۹۸۷ با او ازدواج کرد و از او صاحب دو دختر شد(لی یو بی و لی دا-این). اما در سال ۱۹۹۳ از وی جدا شد و در سال ۱۹۹۸ با لی هونگ هیون ازدواج کرد و حاصل این ازدواج، یک پسر به نام لی کی بک بود و لی هونگ هیون پس از این ازدواج، به‌طور قانونی، دو دختر همسر سابق وی را، به عنوان فرزندان خود پذیرفت ونام خانوادگی دو دختر او را، به نام خانوادگی خود (لی) تغییر داد.

او طی مصاحبه‌ای، پیشنهاد رد موسیقی سریال جواهری در قصر را انکار کرد و خاطرنشان کرد، درحقیقت، موسیقی این سریال، یک شاهکار است و گرچه سالهاست که در موسیقی، فعالیت دارد اما تابحال، شاهکار تنظیم نکرده‌است و این شایعه از پایه اشتباه است و هم چنین دربارهٔ نقش منفی خود، در این سریال، اعلام کرد:در طی سالهای فعالیتش، قبل از جواهری در قصر، تا به حال نقش منفی نداشته‌است و این کار، برایش حکم چالش بزرگ و جدی را داشت.

چهره واقعی مادر تسو سریال جومونگ

چهره واقعی مادر تسو سریال جومونگ

هم چنین اعلام کرد:پس از جواهری در قصر، بسیاری از تهیه‌کننده‌ها، نقش‌های منفی شان را به او پیشنهاد کردند؛ که برایش بسیار، هیجان انگیز بود.

و هم چنین او بایکوت شدن از طرف هوادارن را به خاطر آزارهایی که به شخصیت اصلی سریال (یانگوم) داده بود، انکار کرد و طبق گفته او، مردم آنقدر، بادرک هستند که فرق شخصیت حقیقی بازیگر را با نقش او، در مجموعه یا فیلم، درک کنند و در این مورد، دقیقاً برعکس، خیلی از هواداران، او را به خاطر موفقیت او در ایفای این نقش، تشویق کردندو طبق گفته اش، شخصیت بانو چویی را در این سریال، منفی نمی‌دید بلکه در نوع زندگی خودش، زیاد غرق شده بود و به هر حال، با ایفای این نقش، چهره اش در بسیاری از کشورها شناخته شد و هر چند، شخصیت‌های یانگوم و بانو هن در این سریال، دشمنان او بودند اما در بیرون این مجموعه، دوستان خوبی برای او هستند و به‌خصوص، لی یونگ آئه (هنرپیشه اصلی سریال و بازیگر نقش یانگوم) که بخاطر سختی و جدیت او در ایفای نقش، چیزهای زیادی از او یادگرفت، هم چنین گفته‌است که به تنوع نقش، خیلی علاقه دارد و بلافاصله پس از جواهری در قصر، یک نقش کمدی را ایفا کرد و به قول خودش، او از آشپزی لذت می‌برد و به یک چیز معتقد است که بچه‌ها دوست دارند دست‌پخت مادرشان را بخورند و به همین دلیل، آشپزی را کامل یادگرفته‌است و توانایی این کار را دارد که کیکی بپزد که بچه‌ها بعد از خوردن آن آرام شوند و دیگر سرو صدا راه نیندازند و توصیه می‌کند که بعضی از غذاهای کره‌ای فوق‌العاده هستند و همه پخت آنهارا یاد بگیرند.

او ترجیح می‌دهد برای تفریح به پارک و کنار دریا برود و بیشتر علاقه‌مند است به کشور سوئیس مسافرت کند، به هیچ حیوانی علاقه ندارد و حتی از موش و مار به شدت، می‌ترسد.