چهره های مشهور ایرانی متولد 11 مهر

چهره های مشهور ایرانی متولد 11 مهر

در روزشمار تاریخ به یازدهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 11 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با متولد 11 مهر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور گزارشگر فوتبال و تهیه کننده کشورمان 11 مهر 1353 در یزد متولد شد.

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور بعد از ورود به صداو سیما در سال 73 با گزارشگری فوتبال شناخته و با ساخت و اجرای برنامه 90 به عنوان یکی از محبوب ترین چهره های تلویزیونی معرفی شد.

برنامه فوتبال 120 از جمله برنامه های ورزشی عادل فردوسی پور به عنوان تهیه کننده در شبکه ورزش است. این مجری و گزارشگر فوتبال در دانشگاه صنعتی شریف زبان تخصصی تدریس میکند.

بهنام بانی

بهنام بانی خواننده موسیقی پاپ کشورمان 11 مهر 1366 در دامغان متولد شد.

بهنام بانی

بهنام بانی از دوران کودکی به موسیقی علاقه مند بود. او از دوران دانشجویی فعالیت جدی در زمینه موسیقی را آغاز کرد و امروز یکی از پرطرفدارترین خواننده های موسیقی پاپ است.

احمد ساعتچیان

احمد ساعتچیان بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان 11 مهر 1351 در تهران متولد شد.

احمد ساعتچیان

احمد ساعتچیان بازیگری را در کلاسهای حمید سمندریان آموخت و اکنون مشغول تدریس در همین کانون بازیگری است. این هنرمند کشورمان حضور پررنگی در تئاتر دارد و در سریال مدار صفر درجه، حیرانی، قلب یخی، مرگ تدریجی یک رویا، باجناغ ها، حیرانی و … جلوی دوربین رفته است.

حامد میرباقری

حامد میرباقری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 11 مهر 1361 در شاهرود متولد شد.

حامد میرباقری

حامد میرباقری فرزند کارگردان سرشناس داوود میرباقری است و در سریال هایی چون شاهگوش، مختارنامه، مسافر ری، معصومیت از دست رفته، یلدا و امام علی جلوی دوربین رفته است.