چهره باورنکردنی بازیگر آن شرلی، بعد از 36 سال

چهره باورنکردنی بازیگر آن شرلی، بعد از 36 سال

آن شرلی با موهای قرمز با نام اصلی آنه در گرین گیبلز یک مجموعه تلویزیونی انیمه 50 قسمتی بر پایه رمان آن در گرین گیبلز به قلم لوسی ماد مونتگومری است که یکی از سریال های نوستالژیک برای ایرانیان است که هنوز هم داستان معروف دخترک موقرمز و خوش قلب "مونتگمری"، می تواند خاطرات بخش بزرگی از جامعه ایرانی را زنده کند و به تسخیر قلب و ذهن مخاطبین خود، به خصوص دخترها، ادامه دهد. در این بخش از فرهنگ و هنر به سراغ بازیگر نقش آنه شرلی رفته ایم و تصاویری از تغییر چهره او منتشر می کنیم.

تغییر چهره بازیگر نقش آن شرلی از کودکی تا کنون

حتما داستان سریال آن شرلی را به خاطر می آورید، دخترک مو قرمز و یتیمی که در سه ماهگی پدر و مادرش را از دست داده و با خانواده هاموند زندگی می‌کند اما با فوت کردن آقای هاموند به یتیم‌خانه فرستاده می‌شود. آنه توسط خانواده‌ای در جزیره پرنس ادوارد به فرزند خواندگی پذیرفته می شود و پس از ورود به این جزیره متوجه می شود متیو کاتبرت و خواهرش ماریلا منتظر یک پسر بچه بودند اما یتیم‌خانه به اشتباه برای آن‌ها یک دختر فرستاده بود و….

چهره باورنکردنی بازیگر آن شرلی، بعد از 36 سال

مختصر بیوگرافی مگان فالوز، بازیگر نقش آن شرلی

مگان فالوز بازیگر و هنرپیشه آمریکایی که نقش آن شرلی را به خوبی ایفا نمود، متولد 14 مارس 1968 در تورنتو است. او در بین هزاران بازیگر کانادایی و امریکایی برای بازی در این نقش انتخاب شد و بازی بسیار تاثیرگذار در نقش آنشرلی در سریال رؤیای سبز شهرت فراوانی به دست‌آورد و برای ایفای نقش در این سریال دو جایزه را کسب نمود. مادر مگان در سریال نقش خانم کاتبری رییس یتیم خانه ای که آنه در ان بزرگ شد را ایفا می نمود.

مگان فالوز در سال 1991 با کریستوفر پورتر ازدواج کرد و یک دختر و یک پسر دارد. مگان و همسرش در سال 1995 از هم جدا شدند. او همچنین در نقش کاترین مدیتچی در سریال سلطنت به خوبی درخشید و این نقش را به خوبی به تصویر کشید.