چرا «زهره فکورصبور» گفت اگر به گذشته برمی گشت بازیگری را انتخاب نمی‌کرد؟!

چرا «زهره فکورصبور» گفت اگر به گذشته برمی گشت بازیگری را انتخاب نمی‌کرد؟!

کارگردان سریال « » می‌گوید بچه‌های ما یک اشتباهی می‌کنند و آن این که برای بهتر و بیشتر کار کردن، زندگی شخصی را درگیر کار می‌کنند که در این صورت هم زندگی و هم کار مشکل پیدا می‌کند. او می‌افزاید اگر زهره فکورصبور گفته است در صورت بازگشت به گذشته بازیگری را انتخاب نمی‌کرد، شاید دلیلش این موضوع باشد.
اصغر توسلی از سریال «روزگار جوانی» که در سال ۱۳۷۷ ساخته شد، به عنوان اولین کاری یاد می‌کند که زهره فکورصبور با آن وارد دنیای بازیگری شد.
این کارگردان درباره نقش زهره فکورصبور در این سریال می‌گوید: «ایشان ابتدا نقش کوتاهی داشتند، اما به دلیل بازی خوبی که داشتند، چند قسمت دیگر هم به نقششان اضافه شد.»
توسلی با ابراز تاسف از درگذشت ناگهانی زهره فکورصبور، می‌افزاید: «در فصل اول سریال «روزگار جوانی»، برای ایفای نقش یک کاراکتر خانم محترم و متمول تست می‌گرفتیم که ایشان مراجعه کردند و در این مجموعه قرار بود یکی، دو قسمت حضور داشته باشند اما به قدری متین، مهربان و آرام بودند و کارشان را بسیار خوب می‌آموختند و آن‌قدر راحت و خوب و درست آن‌چه را که از ایشان خواسته می‌شد مقابل دوربین ارائه می‌دادند که در چند قسمت دیگر هم نقششان را به کار اضافه کردیم.»
این کارگردان تاکید می‌کند: «خانم زهره فکورصبور جزو هنرمندانی بودند که واقعا کارشان را دوست داشتند و با تمام وجود به کارشان عشق می‌ورزیدند و بسیار هم انسان شریف و متینی بودند. روحشان شاد.»

چرا «زهره فکورصبور» گفت اگر به گذشته برمی گشت بازیگری را انتخاب نمی‌کرد؟!

توسلی درباره اظهارات اخیر زهره فکورصبور درباره شغل بازیگری اظهار می‌کند: «تا آن جایی که دورادور اطلاع دارم ایشان شروع خوبی داشتند و با علاقه وارد کار شدند و ادامه دادند اما به هر حال زندگی است. بچه‌های ما یک اشتباهی می‌کنند و آن این که برای بهتر و بیشتر کار کردن، زندگی شخصی را درگیر کار می‌کنند که در این صورت هم زندگی و هم کار مشکل پیدا می‌کند. فکر می‌کنم اگر اعلام کردند که اگر به گذشته برگردند اصلا بازیگری را انتخاب نمی‌کنند، شاید دلیلش این موضوع باشد.»
این کارگردان در پایان گفت: «من واقعا متاثرم. با وجود این که فقط سریال «روزگار جوانی» را با ایشان کار کردم، بسیار از رفتن همیشگی‌شان متاثرم. به دلیل این که انسان بسیار محترم و بسیار علاقه‌مند به کارشان بودند.»