ویل اسمیت بدون حاشیه جایزه گرفت

ویل اسمیت بدون حاشیه جایزه گرفت

هنرپیشه معروف و شناخته شده هالیوود که تا همین چندوقت پیش به دلیل اتفاق مراسم 2022 و سیلی زدن به کریس راک تقریبا در هیچ مراسم رسمی و قابل توجهی در دنیای هنرهفتم روی استیج نرفته بود؛ شب گذشته در یک مراسم رسمی جایزه گرفت و سخنرانی کرد.

اسمیت دیشب برای بازی در فیلم "رهایی" جایزه "بیکن" را از انجمن منتقدان فیلم آفریقایی آمریکایی دریافت کرد و به همراه چارمین بیگوا و آنتون فوکوا کارگردان فیلم روی صحنه رفت و سخنرانی کرد.

این بازیگر حاشیه ساز مراسم اسکار گذشته در سخنرانی خود روی استیج گفت: فیلم "رهایی" یکی از سخت‌ترین فیلم‌های دوران حرفه‌ای وی بوده و از کارگردان و کمپانی سازنده فیلم برای تامین بودجه فیلم تشکر کرد.

ویل اسمیت بدون حاشیه جایزه گرفت

وی گفت: اولین باری بود که از یک استودیو می‌شنیدم داستان مهم‌تر از هزینه انجام آن است و آنها هستند که می‌توانند چنین کاری انجام دهند.

انجمن منتقدان فیلم آفریقایی آمریکایی(AAFCA) امسال بیستمین دوره خود را برگزار کرد و در کنار «رهایی» از فیلم‌های دیگر با مرکزیت سیاهپوستان مانند «پادشاه زن»، «نانی»، «بازرسی» و «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» تجلیل کرد. در این مراسم «تیل» نیز جایزه «ایمپکت» را دریافت کرد.