واکنش تند مهدی عبدی به شوخی عبدالله روا+عکس

واکنش تند مهدی عبدی به شوخی عبدالله روا+عکس

پس از شجاع خلیل زاده، این بار نوبت به مهدی عبدی رسید تا واکنش بسیار تندی نسبت به یکی از آیتم های برنامه فان ویدیو چک داشته باشد. قسمتی که عبدالله روا مجری این برنامه، با بخشی از مصاحبه مهدی عبدی شوخی انجام داد که به مذاق مهاجم پرسپولیس خوش نیامد.

چند روز پیش بود که مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس در مصاحبه با همشهری درخصوص امیدهایش برای کسب عنوان آقای گلی گفته بود: همانطور که گفتم و باز هم تأکید می‌کنم من تمام تلاشم این است که بهترین عملکرد را برای تیم داشته باشم و مربیان از دستم راضی باشند. حالا در کنارش آقای گل هم بشوم، بسیار عالی خواهد شد. من در محوطه جریمه حریفان مثل یک مار زخمی دنبال کوچک‌ترین فرصت هستم تا زهر خودم را بریزم و گلزنی کنم.

واکنش تند مهدی عبدی به شوخی عبدالله روا

مصاحبه عبدی باعث شد تا به شوخی با مهاجم پرسپولیس بپردازد. ویدیو چک برنامه طنزی است که به مسائل مختلف فوتبال کشور از دید طنز نگاه می کند که تاکنون پخش چند آیتم این برنامه حاشیه ساز شده و پس از آنکه چند هفته قبل شجاع خلیل زاده نیز بدون اسم بردن از عبدالله روا واکنشی نسبت به این برنامه نشان داده بود، این بار نوبت به مهدی عبدی رسید تا مستقیما به سراغ مجری ویدیو چک رفته و عکس العمل تندی به پخش یکی از آیتم های این برنامه داشته باشد.

عبدالله روا در برنامه ویدیو چک این هفته، با اشاره به مصاحبه مهاجم پرسپولیس گفت: «مهدی عبدی فاز زلاتان برداشته و گفته است من در محوطه جریمه حریفان مثل یک مار زخمی دنبال موقعیت هستم تا زهر خودم را بریزم.» در این لحظه روا با تقلید صدای مار و تکان دادن دستش، به شوخی با عبدی پرداخت و گفت که بازیکن پرسپولیس الان دو گل را به ثمر رساند.

اما مجری برنامه ویدیو چک در ادامه صحبت هایی را مطرح کرد که به مذاق عبدی خوش نیامد. عبدالله روا خطاب به عبدی گفت: «ببخشید آقای مار من می توانم با شما راحت باشم و شما را کبری (مار کبری) صدا بزنم؟ کُبی! تو اگر راست می گویی و اینقدر زهر داری چرا در بازی با فولاد همش نیش های دندانت به تیرک و هوا می رفت؟ چرا سوپرجام را برای پرسپولیس نگرفتی؟ بابا پله و مارادونا هم چنین چیزی را در مورد خودشان نگفتند! زلاتان هم سن شما بود از این حرفها نمی زد و می گفت گلزنی هایم با تلاش بچه ها و کار گروهی بوده است.»

واکنش تند مهدی عبدی به شوخی عبدالله روا

در ادامه نیز با پخش ویدیویی از سریال معروف شب‌های برره و قسمت مارگزیدگی، این آیتم به پایان رسید. ویدیویی 2 دقیقه ای که ظهر امروز در صفحه اینستاگرام برنامه ویدیو چک نیز بارگذاری شد اما با واکنش شدید مهدی عبدی همراه شد.

مهاجم پرسپولیس در قسمت نظرات این ویدیو و در حساب اینستاگرامی ویدیو چک نوشت: «شما اگه شخصیت داشتین بازیکن حرفه ای تیم کشورتونو تشویق میکردین نه اینکه تو حاشیه ببرینش با این کارا و بردن اسم بقیه تو برنامه تون بزرگ نمیشید بلکه خودتونو خراب میکنید و شخصیت خانوادگی خودتونو نشون میدین ! در ضمن اسم خانوادتونو روی کسی دیگ نزارین زشته خانوادتون ناراحت میشن(کبری) یا رب مبادا که گدا معتبر شود.»

در حالیکه رویه برنامه ویدیو چک بیا اخبار فوتبالی و ورزشی ایران به زبان طنز است، شاید گمان نمی رفت که پخش این آیتم کوتاه با واکنش مهاجم پرسپولیس روبرو شود اما این اتفاق رخ داد و مهدی عبدی اینگونه اعتراضش را نسبت به پخش این صحبت ها در مورد خودش نشان داد.