مدیریت پذیری

تیم Air Partner خدمات چارتر بار هوایی را در تمام صنایع، از جمله داروسازی ، نظامی و دفاعی ، خودروسازی ، کمک‌های بشردوستانه و امداد ، بلیط هواپیما  فناوری و غیره ارائه می‌دهد. برای یک شرکت در بخش فناوری، Air Partner تحویل جهانی حمل و نقل کابل‌های زیردریایی (کابل‌های ارتباطی زیردریایی) را برعهده گرفت. محموله نیاز به بسته بندی مجدد داشت و باید ظرف 48 ساعت پس از دریافت درخواست بار در مسیر فرودگاه نروژ استاوانگر (SVG) قرار می گرفت. برای تسریع روند، تیم ایر پارتنر مجوزهای سریع بین المللی را به دست آورد و ترتیب رسیدگی ویژه به اقلام محموله شکسته را ترتیب داد.

پرواز بر روی هواپیمای Antonov AN-124، 2 قرقره بزرگ کابل زیر دریا به وزن تقریبی 20 تن، با موفقیت به خارج از کشور منتقل شد. با همکاری دفاتر خود در بریتانیا، توانستیم یکی از اعضای تیم جهانی خود را در فرودگاه SVG برای مشاهده و هماهنگی هنگام ورود حضور داشته باشیم. تیم ما حمل و نقل محموله بین المللی کامل درب به در را تنها در 72 ساعت سازماندهی کرد.

از تجربه خودم، می توانم به خلبانان زیادی مانند خودم گواهی بدهم که مجبور شدند موقعیت کاپیتان خود را خالی کنند و به افسر اول برگردند بلیط هواپیما مشهد تهران  و در نتیجه دستمزدشان از حدود 190000 دلار در سال به 75000 دلار در سال کاهش یافت.
خلبانان جدید کمتر

در همین حال، تعداد خلبان های تامین شده توسط ارتش کاهش یافته است. بیشتر این امر به دلیل استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین است.

در دهه 80، تقریباً دو سوم خلبانان خطوط هوایی سابقاً نظامی بودند. اخیراً این درصد به کمتر از یک سوم کاهش یافته است. نیروی دریایی 10 درصد کمبود خلبان در سال 2020 پیش بینی می کند، در حالی که نیروی هوایی کمبود 1000 خلبان خود را تا سال 2022 پیش بینی می کند .