فال حافظ امروز یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

فال حافظ امروز یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

امروز یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ و فال روزانه حافظ با تفسیر دقیق برای ماه های تولد را در ادامه مطالعه می کنید.

فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین فروردین

غزل شماره ۳۴۳ دیوان حافظ : چل سال بیش رفت که من لاف می‌زنم

تعبیر غزل شماره ۳۴۳ حافظ در فال شما :

از گذر عمر و جوانی غافل بوده و فرصت های زیادی را از دست دادید، حیف که دوران جوانی دیگر هرگز بازنمی گردد. هدف هایی برای خود دارید اما هیچ تلاشی برای رسیدن به آن ها نمی کنید.

معتقدید سرنوشت و تقدیر برای شما بد خواسته و آدم بدشانسی هستید اما مقصر اصلی خودتان هستید که به اندازه کافی ارزش لحظات را درک نکردید. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. هنوز فرصت هست، دل به خدا بسپرید و از جا بلند شوید.
فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین اردیبهشت

غزل شماره ۲۴۲ دیوان حافظ : بیا که رایت منصور پادشاه رسید

تعبیر غزل شماره ۲۴۲ حافظ در فال شما :

مژده باد بر شما که در کارتان موفق خواهید شد و خبرهای خوب و مسرت بخشی دریافت می کنید. این پیروزی ها نتیجه تلاش و سخت کوشی خودتان است و اگر کمی غفلت کنید ممکن است از آن ها محروم شوید.

در کاری که انجام می دهید قاطعانه عمل کنید، مراقب باشید که برخی افراد سودجو به دنبال سواستفاده و به بیراهه کشاندن شما هستند. تیزهوشی و درایت داشته باشید و از اطراف خود غافل نشوید.
فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین خرداد

غزل شماره ۱۸۴ دیوان حافظ : دوش دیدم که ملایک در میخانه زدند

تعبیر غزل شماره ۱۸۴ حافظ در فال شما :

مژده باد بر شما که فال مبارکی دارید، سختی های فراوانی که تاکنون دیده اید به زودی برطرف می شود و همای سعادت بر بام خانه شما خواهد نشست. دوران غم و انتظار و بیقراری به پایان رسیده و درهای نعمت و رحمت به روی شما گشوده می شود.

در ایام خوشی از فرصت های طلایی به نحو احسن استفاده کنید. از دیگران مخصوصا خانواده دلجویی کرده و کمک های مادی و معنوی را از آن ها دریغ نکنید. کینه و کدورت ها را کنار بگذارید و از در صلح و آشتی با دیگران درآیید.
فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین تیر

غزل شماره ۳۵۶ دیوان حافظ : گرم از دست برخیزد که با دلدار بنشینم

تعبیر غزل شماره ۳۵۶ حافظ در فال شما :

شرایط نابسامان و کنترل اوضاع از دست شما خارج شده، همیشه از سختی های راهی که در آن قدم گذاشته اید، آگاه بودید. همچنان در برابر مشکلات و رنج ها مقاومت کرده و استوار باشید.

به زودی لطف و رحمت خداوند شامل حال تان می شود و تحمل این همه سختی نتیجه خواهد داد. انسان صادق و وفاداری هستید، تنبلی نکنید و کارها را به تعویق نیندازید.

فال حافظ امروز یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین مرداد

غزل شماره ۴۹۱ دیوان حافظ : به چشم کرده‌ام ابروی ماه سیمایی

تعبیر غزل شماره ۴۹۱ حافظ در فال شما :

اگرچه به ظاهر رسیدن به مقصود دور و بعید به نظر می رسد اما همچنان امیدواری خود را حفظ کنید و بیشتر از پیش تلاش و پشتکار داشته باشید تا به مقصود برسید.

با دوستان جانی و دلسوز با محبت و عشق رفتار کرده و یکرنگ و استوار باشید. برای رسیدن به مراد دل با اراده آهنین و همت عالی قدم در راه بگذارید.
فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین شهریور

غزل شماره ۸۲ دیوان حافظ : آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت

تعبیر غزل شماره ۸۲ حافظ در فال شما :

فراق یار سخت است اما بیش از این اندوهگین و نگران نباشید که سرانجام دوری و فراق تمام می شود و دوباره او را خواهید دید.

ناامید نباشید، هرزمان برای رسیدن به اهداف و مقصود خود تلاش کنید به آن ها دست خواهید یافت، هیچوقت دیر نیست. با توکل به خداوند قادر، گام در راه گذاشته و دعا را فراموش نکنید.

نذر خود را ادا کنید، از شنیدن خبر بد ناراحت نشوید، مسافرتان به زودی خواهد رسید.
فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین مهر

غزل شماره ۴۱۱ دیوان حافظ : تاب بنفشه می‌دهد طره مشک سای تو

تعبیر غزل شماره ۴۱۱ حافظ در فال شما :

مدتی است در خودتان فرو رفته و به دیگران بی محلی می کنید، این کار باعث آزار دل و رنجش اطرافیان شده، دست از این کار بردارید

زمان توکل و یاری گرفتن از خداوند است. برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید. با استعانت از پروردگار متعال و کمک دیگران به زودی به خواسته های دل خواهید رسید.
فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین آبان

غزل شماره ۱۲۷ دیوان حافظ : روشنی طلعت تو ماه ندارد

تعبیر غزل شماره ۱۲۷ حافظ در فال شما :

همای سعادت روی شانه های شما نشسته و همه چیز به کام شماست. آینده خوبی در انتظارتان است و و همیشه موفق هستید. این پیروزی ها نتیجه توانایی ها و استعداد خودتان است اما دچار کبر و غرور نشوید و مراقب باشید که دشمنان در کمین هستند و ممکن است باعث شوند به راه خطا بروید.

دست افتادگان را بگیرید و با دوستان خوش رفتاری کنید تا در زمان نیاز به کمک تان بشتابند.
فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین آذر

غزل شماره ۳۵۹ دیوان حافظ : خرم آن روز کز این منزل ویران بروم

تعبیر غزل شماره ۳۵۹ حافظ در فال شما :

برای بستن دهان مردم هیچ کاری نمی توان کرد. اگر مصمم هستید به آرزوها و اهدافی که برای خود تعیین کرده اید دست پیدا کنید از شماتت ها و حرف های منفی اطرافیان دلگیر و آزرده خاطر نشوید.

از همان ابتدا می دانستید برای رسیدن به هدف خود با سختی ها و موانع دشواری روبرو خواهید شد، پس ناامید نشده و به تلاش ادامه دهید. از مشکلات نترسید و با دقت و دوراندیشی تصمیم بگیرید تا به مراد دل برسید.
فال حافظ امروز ۳۰ بهمن متولدین دی

غزل شماره ۱۵۱ دیوان حافظ : دمی با غم به سر بردن جهان یک سر نمی‌ارزد

تعبیر غزل شماره ۱۵۱ حافظ در فال شما :

غم و غصه تا کی؟!

برای کاری که هیچ منفعتی برای شما نداشته دچار اندوه شده اید که کاملا بی دلیل و بدون منطق است. زیاد به دشمنان خود توجه نکنید. شاید ظاهرا در کاری که برایش رنج و سختی زیادی تحمل کرده اید و از مال و جان خود مایه گذاشته اید، شکست خورده باشید اما بهتر است از گذشته درس گرفته و آن را رها کنید.

هرچه اهداف عالی تر و آرزوهای بزرگ تر داشته باشید سختی ها و مشکلات راه نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین قبل از شروع کار فکر همه چیز را بکنید. قناعت پیشه کنید و به خداوند توکل کنید تا به مراد دل خود برسید.

فریب ظاهر افراد حیله گر را نخورید که سعی می کنند شما را از راه به در کنند.
فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین بهمن

غزل شماره ۱۷ دیوان حافظ : سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت

تعبیر غزل شماره ۱۷ حافظ در فال شما :

دل بسته هرکسی شدید و به هرکس وفا کردید بی وفایی و جفا دیدید. سینه از غم و اندوه لبریز شده و از کاری که کرده اید پشیمان هستید. اما باید غم را کنار گذاشته و دست از نکوهش خود بردارید تا اوضاع عوض شود.

رویاپردازی و توقع بیش از حد و زندگی در وهم و خیال، شما را از پیشرفت بازخواهد داشت. به دنیای واقعی بازگشته و با به کار گرفتن عقل و اندیشه برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید.

از داشته هایتان لذت ببرید و استوار و محکم به مسیرتان ادامه دهید. موفقیت با شما خواهد بود.
فـال حـافـظ امروز ۳۰ بهمن متولدین اسفند

غزل شماره ۳۹۱ دیوان حافظ : خوشتر از فکر می و جام چه خواهد بودن

تعبیر غزل شماره ۳۹۱ حافظ در فال شما :

انسان دوراندیشی هستید و قبل از هرکاری خوب به عواقب آن فکر می کنید، قصد انجام کاری دارید که از سرانجام آن مطمئن نیستید و می ترسید که نتیجه خوبی نداشته باشد.

این روزها بی حوصله هستید و به همه بی اعتماد شده اید. بهتر است از این رفتار دست بردارید. نگران آخر کار نباشید، تمام تلاش خود را به کار ببندید که بی شک عاقبت خوبی در انتظار شماست.