زیدان پدر بزرگ شد!

زیدان پدر بزرگ شد!

پسر بزرگ ستاره سابق تیم های و رئال مادرید که خود نیز زمان مربی‌گری پدر تحسین‌ شده‌اش در سانتیاگو برنابئو عضو تیم رئال مادرید بود، عکسی از خود و همسرش، کارن گونکالوِس به اشتراک گذاشت که فرزند تازه متولد شده خود را در آغوش گرفته‌اند.

۲۷ ساله، هافبک لیگ دو فرانسه، فاش کرد که همسرش، گونکالوِس روز پنج‌شنبه زایمان کرد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «سیایِ ما، پرنسس ما، خوش آمدی».

زیدان پدر بزرگ شد!

لوکا زیدان، فرزند دوم زیدانِ بزرگ در میان فوتبالیست‌هایی بود که به این زوج تبریک گفت. دروازه بان تیم رایو وایکانوی لالیگا، عکس‌هایی از انزو و دو برادر دیگرش، تئو و الیاز به اشتراک گذاشت که برای ملاقات سیا به بیمارستان رفته بودند.

تئو که در کنار الیاز جزئی از تیم جوانان رئال مادرید است گفت بسیار به انزو افتخار می‌کند.

زیدان پدر بزرگ شد!

انزو و برادرانش که همگی در سطح حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کنند

این زوج اواخر ماه ژانویه با انتشار عکسی از سونوگرافی گونکالوس ونزوئلایی، خبر از بارداری او دادند. انزو ملی‌ پوش سابق جوانان فرانسه، زمانی که پدرش بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ مدیریت این باشگاه را بر عهده داشت، برای مادرید در سطح ذخیره بازی می‌کرد.

این بازیکن در طول اولین حضور زیدان به عنوان سرمربی تیم اصلی بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ بخشی از تیم بزرگسالان شد اما نتوانست در بازی‌ها حضور یابد و سرانجام در سال ۲۰۱۷ به آلاوس نقل مکان کرد. زیدان سال بعد از تولد انزو به یوونتوس رفت و در ایتالیا دو بار قهرمان سری آ شد.

او از آن زمان در پنج تیم در کشورهای اسپانیا، پرتغال، سوئیس و فرانسه بازی کرده است. دریس و مهدی، دو نفر از برادرزاده‌های قهرمان جام جهانی ۱۹۹۸ که به‌طور حرفه‌ ای فوتبال را دنبال می‌کردند، نیز برای انزو پیام تبریک فرستاده و آرزوی خیر کردند.

زیدان پدر بزرگ شد!

انزو در سال ۱۹۹۵ به دنیا آمد، زمانی که زین‌ الدین برای بوردو بازی می‌کرد و به تازگی اولین بازی خود را در فرانسه انجام داده بود.

زمانی که زیدان مادرید را در سال ۲۰۲۱ ترک کرد، دومین بار بود که از مدیریت کناره‌گیری می‌کرد. جایی که در سه فصل متوالی بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را از آن خود کرد و دو قهرمانی لالیگا را به دست آورد.

از زیدان، برنده توپ طلای ۱۹۹۸ معمولا به عنوان کاندیدای پست‌های مدیریتی باشگاه‌هایی نظیر منچستر یونایتد، تاتنهام و پاری سن ژرمن نام برده می‌شود.