دیدن یا ندیدن «بی همگان»؛ مساله این نیست!

دیدن یا ندیدن «بی همگان»؛ مساله این نیست!

درباره حضورش در سریال در حال پخش « » و پخش این مجموعه در شرایط ناآرامی ها توضیحاتی را ارائه کرد.

سریال «بی همگان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مهران مهام هر شب ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه از سیما روی آنتن می رود.

امیرسلیمانی ابتدا درباره دلیل کم کاری اش در تلویزیون توضیح داد: حدود ۹ ماهی درگیر برنامه «کلبه پورنگ» بودم که اخیرا به پایان رسید. آخرین کار تلویزیونی ام قبل از مجموعه «بی همگان»، سریال «بوتیمار» بود. از طرفی مدتی که به کرونا مبتلا شدم نتوانستم کار کنم تا اینکه با «بی همگان» دوباره به تلویزیون برگشتم.

این بازیگر درباره حضورش در سریال «بی همگان» گفت: کمی باید بگذرد تا سریال را قضاوت کنیم. من به عنوان بازیگر از کار راضی ام ولی به هرحال اتفاقاتی در پروژه افتاد مثل فوت بازیگرمان (زهره فکور صبور) و تغییر کارگردان که طبیعتا برایمان دشوار بود. برای خود من شخصا باید کمی بگذرد و زمان داده شود تا بتوانیم نتیجه ای از کار بگیریم.

دیدن یا ندیدن «بی همگان»؛ مساله این نیست!

وی سپس در واکنش به این جمله که سریال «بی همگان» در شرایطی روی آنتن رفت که ممکن است آنطور که باید و شاید دیده نشود، چنین اظهار کرد: امیدوارم مردم کار را ببینند و دوست داشته باشند اما قبل از اینکه «بی همگان» برایشان کار خوبی باشد، اول امیدوارم و آرزو می کنم مردم به تماشای تلویزیون برگردند؛ چون متاسفانه بیننده تلویزیون کم شده است.

بازیگر سریال های من یک مستاجرم، خوش نشین ها، کلاه پهلوی و معمای شاه ادامه داد: راستش اگر خیلی نمی خواهم درباره «بی همگان» صحبت کنم به همین شرایط پیچیده فعلی برمی گردد؛ بنابراین فعلا اینکه این سریال بگیرد یا نگیرد اولویت نیست البته برای من بازیگر طبیعتا باعث خوشحالی است کاری که می کنم دیده شود اما اولویتم فعلا آرامش و حال خوب جامعه است. تلویزیون هر سریالی را بارها تکرار می کند. حالا «بی همگان» هم الان نشد سری بعد، ولی امیدوارم که واقعا مسوولان تلویزیون این عزم را داشته باشند تا مردم را به تلویزیون برگردانند. تنها آرزویی که این روزها برای مردم کشورم دارم فقط حال خوب و آرامش است.

سپند امیرسلیمانی در پایان درباره جایگزینی خواهرش، کمند امیرسلیمانی در سریال «بی همگان» به جای نقش مرحومه گفت: بخشی که خواهرم بازی کرده است با خانواده نقش من تقریبا جداست و ما در این سریال حتی یک پلان هم مقابل هم بازی نداشتیم به همین خاطر نمی توانم اظهار نظری داشته باشم اما به هرحال فوت خانم فکرصبور اتفاق ناگواری برای همه ما بود. روحشان شاد.