دروازه‌بان پرحاشیه به جای جام با «زودیاک» بازگشت!

دروازه‌بان پرحاشیه به جای جام با «زودیاک» بازگشت!

در حالی که طی روزهای اخیر جشن لاکچری برای دخترش روی عرشه کشتی در کیش با واکنش‌های متفاوتی همراه شده، حضور او در فصل جدید تاک‌شوی نیز توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است.

در فصل تازه شب‌های مافیا (زودیاک) علیرضا بیرانوند در کنار سروش رفیعی، فاطمه مسعودی‌فر، آصف آریا، مونا کرمی، جواد خیابانی، شیدا خلیق، شهرام قائدی، اشکان دلاوری به اصطلاح خودش را به چالش کشیده است!

جنجال اولین تصویر از حضور علی بیرو در زودیاک!

پس از انتشار تیزر رئالیتی‌شوی « » با حضور علیرضا بیرانوند، موجی از انتقاد و اعتراض به حضور او در این برنامه آغاز شد و کاربران را عصبانی کرد که چند نمونه از آن را در ادامه می‌خوانید:

* مونا با بازنشر این تیزر در توئیتر خود نوشته است که بعد از عملکرد ضعیف و غیرقابل دفاع بیرانوند در جام ملت‌های آسیا، حالا باید بشینیم و شاهد شیرین کاری‌های کسی باشیم که حتی حاضر به یک عذرخواهی ساده از مردم ایران نشد و با خونسردی کامل مشغول بازی مافیاست!

* رضا که خود را مدرس یکی از آکادمی‌های فوتبال معرفی کرده می‌گوید: واقعا خسته نباشی جناب بیرانوند بعد از آن افتضاح تمام عیار شما در قطر به ریکاوری نیازداشتی! دورهمی خانوادگی در کیش و پز دادن با درآمد میلیاردی بی ثمر و حالا هم شب‌های مافیا! لازم شد حتما تراپی هم برو افسرده نشی!

کشف استعداد مشترک امیرعبداللهیان و بیرانوند!

بعد از انگلیسی حرف زدن امیرعبداللهیان، وزیر خارجه، این‌بار انگلیسی صحبت کردن بیرانوند سوژه کاربران شده است! در سکانسی از برنامه زودیاک بیرانوند که در حال گرفتن سلفی با چهره‌های حاضر در این رئالیتی‌شو است، شروع به حرف زدن به زبان انگلیسی کرد که کاربران با طعنه این حرکت او را استعداد مشترکش با وزیر امور خارجه ایران توصیف کرده‌اند!

دروازه‌بان پرحاشیه به جای جام با «زودیاک» بازگشت!

برخی دیگر از کاربران شیوه حرف زدن بیرانوند در زودیاک را با تلفظ عجیب و خنده‌دار «lets go» توسط او در جام جهانی 2018 شبیه سازی کردند که بیرانوند به جای واژه انگلیسی «lets go»، کلمه عجیب «لسِ بو» را به کار برده بود.

* مهسا در این مورد با کنایه توئیت زده است: خدا رو شکر متوجه شدیم نه فقط در بین مسئولین بلکه در بین چهره‌های ورزشی دریایی از نبوغ و استعداد در حرف زدن به چندین زبان دنیا وجود دارد مرسی که هستی بیرو!

* علی هم در تائید توئیت مهسا نوشت: بیرانوند! آموزشگاه زبان کجا میری بگو منم برم ثبت نام کنم؟! بابا خارجی کی بوی تو؟

* مریم هم با طعنه اینگونه واکنش نشان داد: دلیل اینکه بیرانوند اینقدر خوب انگلیسی حرف میزنه اینکه مدرس زبانش جناب امیرعبداللهیان بوده!

دروازه‌بان پرحاشیه به جای جام با «زودیاک» بازگشت!

جمله قصاری که از بیرانوند به یادگار ماند!

بیرانوند در بخشی از دفاعیه خود در رئالیتی‌شو «زودیاک» در به کاربردن اسامی بازیگران زن حاضر جمله‌ای را بیان کرد که به گفته کاربران برای همیشه در خاطر مردم ایران هک خواهد شد! بیرانوند گفت: ببخشید من خانم‌ها را با اسم کوچک صدا می‌کنم چون فامیلی‌شان را نمی‌دانم! همین جمله کافی بود تا موجی از انتقادات به دروازه‌بان تیم ملی کلید بخورد.

* امیرحسین با انتقاد از بیرانوند نظر داد: تا کجا مسخ شهرت و خودبرتربینی می‌شویم که حاضر هستیم به هر قیمتی دیده شویم؟ مثل جناب بیرو!

* ندا در گلایه تندتری از امیرحسین نوشت: وقتی کسی که حتی اسامی شرکت کنندگان در یک رئالیتی‌شو رو که خودشم درونش هست و نمیدونه نتیجه‌اش میشه باخت تیم ملی در قطر! به کجا میری آقای مثلا معروف و چهره؟!!!

* کریم هم در توئیتی کوتاه و مختصر نوشت: آقای بیرانوند از حضور در این برنامه انصراف بده و بیشتر از این به شعور 80 میلیون ایرانی توهین نکن! آقای دروبینی در کالبد شما بازگشته است.

در پایان واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی درباره حضور بیرانوند در رئالیتی‌شوی زودیاک را بخوانید:

* فرهاد نوشت: یا خدا! آقای بیرو تشریف بردن تو سری جدید مافیا، زودیاک بازی کردن؟))))).

* میلاد هم نظر داده است: بیرانوند میخواست با جام برگرده با زودیاک اومد!

* مینا هم به حضور بیرانوند در این برنامه کنایه شده است: زودیاک ۱ مثل فصل‌های پدرخوانده جذاب و حرفه ای نبود زودیاک۲ با حضور فوتبالیست ها چه شود!

* کوروش هم می‌گوید: اومدم بشینم زودیاک ببینم, قیافه بیراوند رو دیدم با پا خاموش کردم TV رو!!!

* عاطفه هم گفته است: بعد از جواد_خیابانی حالا باید علیرضا بیرانوند و تحمل کنیم؟ نه دیگه بسه!

* محمد ضمن اشاره به حضور بیرانوند در زودیاک نوشت: به دنیای هنر و سینما و تلویزیون و مخوصا شبکه نمایش خانگی تسلیت میگم. بیرو در زودیاک!!!!!!!!!