تلویزیون برای دور دوم انتخابات چه برنامه‌ای دارد؟

تلویزیون برای دور دوم انتخابات چه برنامه‌ای دارد؟

با اعلام لحظه به لحظه آمار انتخابات، کشیده شدنِ این انتخابات به دور دوم تقریباً قطعی است و بر این اساس در این صورت یکی از پرسش‌های اصلی این است که صدا و سیما چه برنامه‌ای برای دور دوم دارد و مناظره‌ها به چه شکلی انجام خواهند شد.

پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما پیش‌تر و در تاریخ بیستم خرداد در نشست خبری‌اش با اهالی رسانه به این پرسش پاسخ داده و اظهار کرده است: «ما برنامه‌هایی طراحی کرده‌ایم اما هنوز قطعی نشده است. حتماً یکی از احتمالاتی که باید در نظر گرفته شود برگزاری انتخابات در دور دوّم است و قطعاً رسانه ملی برای آن برنامه دارد؛ اینکه مناظره رو در رو باشد یا به شکل دیگری باشد، درباره‌اش تصمیم‌گیری خواهد شد. تمام طراحی‌های برنامه‌های تبلیغاتی و پیشنهادهای ما باید در کمیسیون بررسی تبلیغات هم بررسی و مورد پذیرش قرار گیرد. ما پیشنهادهای خودمان را آماده کرده‌ایم و در صورت قطعی شدن، اطلاع‌رسانی می‌کنیم.»

تلویزیون برای دور دوم انتخابات چه برنامه‌ای دارد؟

با وجود احتمالات حال باید بازهم منتظر ماند و دید که سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری چه خواهد شد؟ در صورت رفتنِ انتخابات به دور دوم، باید دید که برنامه‌های سازمان صدا و سیما برای این مرحله چه خواهد بود.