با نامزد جدید زیر 25 ساله لئو دیکاپریو آشنا شوید!

با نامزد جدید زیر 25 ساله لئو دیکاپریو آشنا شوید!

روز سه شنبه در حال لذت بردن از یک قرار عاشقانه با ویکتوریا لاماس ، مدل و بازیگر در غرب هالیوود دیده شد.

این بازیگر ۴۸ ساله که به خاطر نامزدهای زیر ۲۵ سال خود شهرت پیدا کرده، این بار ویکتوریای ۲۳ ساله را برای قرارهای عاشقانه خود انتخاب کرده است.

دیده شدن او در این قرار ملاقات پس از گمانه زنی ها مبنی بر رابطه اش با جیجی حدید، سوپر مدل ۲۷ ساله اتفاق افتاده که پس از جدایی از کامیلا مورونه ۲۵ ساله چندین بار با او دیده شد.

با آنکه یک منبع نزدیک به این ستاره هالیوودی اصرار دارد که این دو نفر با هم در رابطه نیستند و صرفا در یک مهمانی شام گروهی حضور داشتند، اما دیده شدن آنها پس از خروج از یک کلاب و نشستن درون یک ماشین در حالی که با هم شوخی و خنده می‌کردند، باور این ادعا را سخت می‌کند.

با نامزد جدید زیر 25 ساله لئو دیکاپریو آشنا شوید!

ویکتوریا لاماس، نامزد جدید لئو کیست؟

ویکتوریا در ۲۴ آوریل ۱۹۹۹ متولد شد؛ دو سال بعد از اکران فیلم معروف لئو یعنی تایتانیک. او دختر لورنزو لاماس (Lorenzo Lamas) بازیگر و شاونا سند (Shauna Sand) مدل است.

لورنزو ۶۴ ساله بیشتر برای بازی در سریال تلویزیونی عامه پسند فالکون کرست (Falcon Crest) شناخته می‌شود که برای آن نامزد جایره گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

در همین حال، شاونا ۵۱ ساله یک هنرپیشه آمریکایی است که در ماه می سال ۱۹۹۶ به عنوان بهترین مدل مجله Playboy انتخاب شد.

او بیش از همه برای بازی در سپیده دم سیاه (Black Dawn) محصول سال ۱۹۹۷ و ایر آمریکا (Air America) محصول ۱۹۹۸ شناخته شده است.

به نظر می‌رسد که ویکتوریا راه پدر و مادر مشهورش را دنبال کرده است. او یک بازیگر مشتاق است که تلاش می‌کند نامی برای خود روی پرده بزرگ دست و پا کند.

تاکنون در شش فیلم نقش آفرینی کرده؛ ازجمله دیرتر حرف بزنیم (Talk Later) در سال ۲۰۱۹، هویت ناشناس (Secret Identity) در سال ۲۰۲۰ و فیلم کوتاه (Two Niner).

این زن جوان جذاب، مدل هم هست و در اینستاگرام بیش از ۲۷ هزار دنبال کننده دارد؛ جایی که علاوه بر عکس‌های حرفه‌ای اش، سبک خاص خود را با سلفی ها و عکس‌هایی از لباس‌‌های روزانه‌اش به اشتراک می‌گذارد.

علایق ویکتوریا بسیار گسترده است. زیرا او به عکاسی و هنر نیز علاقه دارد و خودش نیز هنرمند است. او آثار هنری اکریلیک و جوهر خارق العاده‌ای ازجمله تصاویر انتزاعی از افراد را خلق می‌کند و اغلب روند طراحی کارهای خود را در اینستاگرام به نمایش می‌گذارد.